مردم‌نامه را به قلم و قدم دریابید

 

کانال مردم‌نامه به عنوان یکی از اجزای مهم حرکت مردم‌/مردمی‌نامه‌نویسی بیش از هفت سال است که در این راه گام برمی‌دارد و کوشیده است و همچنان می‌کوشد تا به سهم خود و در حد توان و امکان راه مردم/مردمی‌نامه‌نویسی ( تاریخ مردم و تاریخ برای مردم ) گشوده و پیموده شود.

 

وبگاه مردم‌نامه - به دو زبان فارسی و انگلیسی - و صفحه‌ی اینستاگرام و توئیتر نیز از دیگر اجزای این حرکت هستند و آن را نمایندگی می‌کنند. در همه‌ی این سال‌ها همواره از توجه و همراهی و همکاری شما بهره‌مند بوده‌ایم و لنگان‌لنگان و افتان‌و‌خیزان در راهی که پیش گرفته‌ایم گام برداشته‌ایم.

 

صمیمانه شکرگزار همراهی‌ شما هستیم و از خداوند می‌خواهیم که شایسته و سزاوار این نعمت باشیم. پایندگی و بالندگی این حرکت جز با رهنمودها و پشتیبانی شما شدنی نبوده و نیست. مردم‌نامه را به قلم و قدم دریابید و با یادداشت‌ها و جستارها و مقالات خود به رشد و پویایی آن کمک کنید.


همواره چشم‌به‌راه آثار قلمی شما - برای انتشار در مجله و همه‌ی صفحات مجازی مردم‌نامه، اعم از وبلاگ،کانال تلگرام، توییتر و اینستاگرام مردم‌نامه هستیم. برای فرستادن مقاله برای مجله و نوشته برای وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

 

با آرزوی سربلندی و پیروزی مردم ایران و همه‌ی ایران‌زمین.